Slide

Slidesurfskate.cz

FABRICA

Slide Surf Skate je vášní tchajwanského zakladatele June Liu. Práce s mladými surfařskými skejťáky, Junova tvůrčí vize dohlížela na vývoj "pružinového multi-směrového trucku", který byl předchůdce trucku, který dnes dodává Slide surfuskate sílu a pohyb. Zkušební a inženýrský team neustále vyvíjí a zajišťuje nejlepší temperovanou ocel a metody formování, které zajišťují nejlepší produkci kvalitních výrobků. V roce 2016 se společnost Sancheski SL zaměřuje na distribuci, kde je klíčová inovace, a to s využitím nejkvalitnějších produktů, které zajišťují velké vlny "zábavy a funkcí".

 

Slide přináší ducha surfování do města.

 

Slide v praxi přináší intenzivní trénink otoček a rovnováhy, skejtu a surfových manévrů na betonu nebo asfaltu, na rovině nebo v bowlu či skateparku. Trucky SLIDE jsou plně nastavitelné, což umožňuje změnu tuhosti jednoduše tím, že utahujete nebo uvolňujete pružinovou matici, takže systém "fun & function" vyhovuje všem jezdcům, jak začínajícím, pokročilým nebo profesionálům. Zažijete stejné pocity jako při sjíždění oceánských vln, díky čemuž je Slide surfskate dokonalým nástrojem pro surfový trénink.

Dejte si pozor, SLIDE je návykový!

 

Unbenannt-16

IMPROVE YOUR SKILLS

 

Zlepšete své surfování nebo najděte tu nejlepší příležitost k surfování ve vašem městě, pokud se nemůžete dostat na pláž. Slide Surf Skateboards jsou navrženy a vyvíjeny ve Španělsku a dodávány společností Hot Buttered. Nově vyvinutý přední truck a prkno ve tvaru klasických surfů vás přiblíží k surfování na betonu. Pohybující se přední truck povzbudí jezdce k tomu, aby pumpoval a vytvářel rychlost, jako by normálně jel na surfu.

Sancheski, making dreams come true since 1934